اخبار, مقالات

کارتن و جعبه پرتقال، نارنگی، لیمو، گریپ فروت

کارتن و جعبه پرتقال، نارنگی، لیمو، گریپ فرت

کارتن و جعبه پرتقال، نارنگی، لیمو، گریپ فروت بر اساس حجم، تعداد یا وزنی که قرار است به بازار ارائه شود سایز های گوناگونی می تواند داشته باشد. پرتقال، نارنگی، لیمو، گریپ فرت از یک خانواده بوده و سرشار از ویتامین c می باشند که یکی از مهمترین دلایلش برای مصرف مداوم این میوه، بالا بودن ارزش غذایی آن است.

در ادامه با انواع کارتن و جعبه و بسته بندی این میوه برای صادرات و یا عرضه به میدان تره بار داخل کشور آشنا می شوید.

کارتن پرتقال و نارنگی

کارتن های بسته بندی پرتقال و نارنگی میتواند بدون چاپ ، با چاپ معمولی و یا لمینتی باشد و بر اساس میزان وزنی که باید تحمل کند مشخص می گردد کارتن سه لایه(۳لایه) یا کارتن پنج لایه(کارتن ۵لایه) در نظر گرفته شود.

مدل و طرح جعبه کارتن سلیقه ای بوده و طراحان واحد طراحی شرکت یزدباکس با مشارکت مشتریان به صورت اختصاصی آن را انجام می دهند تا زمانی که به تایید مشتری برسد.

 بیشتر بدانید: مشاهده تمام نمونه کارتن های تولید شده کشاورزی

در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به بسته بندی اهمیت بسیاری می دهند زیرا بسته بندی را لباس محصول می دانند و هر چقدر مدل بسته بندی خلاقانه تر باشد و حمل و نقل محصول را راحتتر کند و همچنین با دوام و قیمت مناسب تولید شود رقبت برای استفاده از آن بالا می رود زیرا به این باور رسیده اند بسته بندی در افزایش فروش محصول تاثیر بسزایی دارد و در تبلیغات موثر است.

کارتن و جعبه پرتقال، نارنگی، لیمو، گریپ فرت

دیده شده در بعضی از موارد از کارتن های با مدل های مختلف در بسته بندی میوه استفاده میشود. در این نوع بسته بندی های کارتنی چون میوه بیشتری درونشان قرار میگیرد و در نتیجه وزن بیشتری را کارتن ها باید تحمل کنند باید در انتخاب جنس کارتن موارد این چنینی دقت بیشتری بشه تا جعبه کارتن تولید شده در حین حمل و نقل موتلاشی و یا به اصطلاح دفورمه یا وا نرود.

شاید برایتان جذاب باشذ: مشاهده تمامی محصولات یزدباکس در اینستاگرام

کارتن لیمو

برای انتخاب کارتن لیمو صادراتی پیشنهاد میشود با طرف خریدار در کشور هدف پس از به توافق رسیدن میتوانید تعدادی از نمونه های بسته بندی محصول را برای وی ارسال کنید و پس از دریافت تاییده اقدام به سفارش کارتن میوه دهید. برای رسیدن به یک طراحی شکیل میتوانید با طراحان یزدباکس در ارتباط باشید.

کارتن لیمو

کارتن گریپ فروت

در بیشتر مواقع برای کارتن میوه گریپ فروت از کارتن های چهار درب در طرح های مختلف استفاده می شود. این میوه در کارتنهای مدل چهار درب (آمریکایی)، زیره رویه و یا طرح صادراتی به بازارهای مختلف عرضه می شود. چاپ روی کارتن این محصولات یا فلکسو و یا افست می باشد و در بعضی موارد هم بدون چاپ به بازار ارائه می شود.

طراحی روی جعبه هم می تواند بر اساس سلیقه فردی بوده و هم میتواند بر اساس سلیقه مردمان مقصد ارسال بوده و یا می تواند به نسبت محصول، خلاقانه زیره نظر گروهی طراحی شود.

کارتن گریپ فروت

شرکت کارتن سازی یزد

شرکت کارتن سازی یزد باکس، جزء منتخب ترین های کارتن سازی ها از نگاه مشتریان بوده و با تجربه در زمینه کارتن سازی ، جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی انواع جعبه های کارتنی و مقوایی برای بازار داخلی و صادراتی، توانسته با طراحی و تولید شکیل ترین و خلاقانه ترین بسته بندی ها نظر مشتریان خود را جلب نماید. یزدباکس به دنبال خلق مدل های تازه ، شیک و کاربردی می باشد.

شاید برایتان جذاب باشد: تماس با متخصصان یزدباکس (همراه با مشاوره رایگان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *