مشاهده محصولات ما

مشاوره تخصصی

بسته بندی جدا از محصول نیست
بلکه جزئی از محصول است.

مشاوره تخصصی در زمینه طراحی کارتن و بسته بندی

اکثر اوقات در  کشور ما در خصوص بسته بندی، طرز تفکری که شکل گرفته به این گونه است که بسته بندی هزینه ای اضافه برای شرکت ها و سازمان ها است. و فقط کافیست جعبه یا کارتنی وجود داشته باشد که بتواند محصول را حفظ کند، بدون اینکه شرکت ها از اهمیت بسته بندی و کارتن محصول مورد نظرشان اطلاعی داشته باشند. یا بسیاری از شرکت ها و کارخانه بسته بندی برای محصول خودشان تهیه می کنند اما این بسته بندی یا جعبه و کارتن طبق اصولی که باید مشتری و بازار هدف را جذب کند تهیه نشده است. و اینجا تازه شروع مشکلات فروش محصول برای تولید کنندگان است.

مشاوره در زمینه طراحی کارتن و بسته بندی چیست؟


یزدباکس در تلاش است با همکاری خبرگان صنعت بسته بندی، با هدف کمک به طراحی بسته بندی و کارتن محصولات تولید کنندگان ایرانی، برای توسعه و رشد محصولاتشان خدمات متفاوتی در زمینه طراحی کارتن و بسته بندی به مشتریان عزیزمان ارائه می کند.

  قبل از تولید هر نوع بسته بندی بنا به شرایط نگهداری، حمل، وزن، بازار هدف و رفتار مصرف کننده آن را مورد ارزیابی قرار داده و کمک می کند تا بسته بندی کاملا مهندسی شده از بعد کیفیت و زیبایی و هدفمند از بعد طراحی تولید گردد و در نهایت رشد بازار و رضایت خاطر مصرف کننده را سبب شود.

چگونه می توانیم برای بسته بندی محصولاتمان از یزد باکس مشاوره بگیریم؟

لطفا شماره تماس خود را در باکس زیر درج کنید همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

عکس مشاوره

شماره تماس خود را جهت دریافت مشاوره حرفـه ای و تخصصـی وارد نمایید.

برخی از مشتریان ما