طراحی جعبه خرما + چاپ جعبه خرما

طراحی جعبه خرما امری مهم در عرضه‌ی این محصول به بازارهای داخلی و صادرات آن به خارج از کشور محسوب می‌شود. خرما از جمله محصولات گرمسیری و پر خاصیت کشور عزیزمان ایران به شمار می‌رود. سرانه‌ی مصرف خرما در داخل کشور و همچنین توجه ویژه به صادرات این محصول موجب شده تا شرکت یزد باکس به‌عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات بسته بندی و کارتن سازی نسبت به طراحی و تولید جعبه خرمای باکیفیت با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه، نیروی متخصص در بخش‌های طراحی و تولید و همچنین ماشین آلات پیشرفته اقدام نماید. دقت در طراحی جعبه خرما، چاپ جعبه خرما و توجه به سلامت، جذابیت و رعایت استانداردهای بسته بندی به برندسازی موفق و افزایش محبوبیت این نعمت ارزشمند کمک فراوان می‌کند. همچنین افراد و مجموعه‌هایی که در تولید و عرضه‌ی محصول خرما نقش دارند می‌توانند با بسته بندی مناسب، ضمن اطمینان از حمل و نقل ایمن تا بازار مصرف و حفظ سلامت محصول از فروش بیشتر نیز برخوردار شوند.

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر میتوانید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

توضیحات طراحی جعبه خرما و چاپ جعبه خرما

اهمیت طراحی جعبه خرما

طراحی جعبه خرما و بسته بندی آن از دو جنبه‌ی سلامت و فروش محصول حائز اهمیت است. شرکت یزد باکس ضمن درک اهمیت بسته بندی خرما با استفاده از دانش روز نسبت به تولید و عرضه‌ی کارتن‌های با کیفیت اقدام کرده است.

حفظ سلامت محصول

خرما به‌عنوان یک میوه‌ی ارزشمند برای سلامتی بدن بسیار مفید بوده و منبع غنی ویتامین‌ها، فیبر و مواد معدنی مختلف به شمار می‌رود. مصرف خرما همچنین موجب بهبود عملکرد عمومی بدن خواهد شد. چنانچه خرما در شرایط بد محیطی قرار گیرد یا با روش‌‍‌های غیراصولی حمل شود بسیاری از خواص خود را از دست خواهد داد. به همین جهت لازم است تا طراحی جعبه خرما مطابق با استاندارد این محصول انجام شود. بسته بندی مناسب خرما را از تاثیر عوامل محیطی نظیر دما، رطوبت، نفوذ حشرات و سایر عوامل آسیب‌رسان حین حمل و نقل مصون نگاه داشته از آن محافظت کرده تا خرما با همان کیفیت اولیه به دست مصرف کننده‌ی نهایی برسد.

افزایش فروش

افراد و مجموعه‌های بسیاری در داخل کشور و سایر کشورهای خرما خیز در زمینه‌ی تولید و انتقال این محصول مشغول به فعالیت هستند و همین امر موجب افزایش رقابت شده است. بسته بندی مناسب، جذاب و خلاقانه موجب برندسازی موفق از راه جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش خواهد شد. وقتی مشتری قصد دارد برای اولین‌بار نسبت به خرید کالایی خاص اقدام نماید، نخستین موردی که توجه وی را جلب می‌کند، بسته بندی آن کالا است. اگر محتوای درون بسته نیز مانند کارتن آن باکیفیت باشد، بی‌شک به مشتری ثابت تبدیل شده و علاوه بر آن محصول را به دیگران نیز معرفی خواهد کرد.

نکات مهم در طراحی جعبه خرما

طراحی باکیفیت جعبه‌های خرما نیاز به پیش‌نیازهای خاص دارد. رعایت این پیش‌نیازها است که به تولید بسته بندی استاندارد و باکیفیت منجر می‌شود. مواردی که شرکت یزد باکس در طراحی و تولید محصولات خود مورد توجه قرار می‌دهد عبارت‌اند از:

استفاده از مواد اولیه‌ی باکیفیت

چنانچه مواد اولیه‌ی به کار رفته در تولید جعبه خرما از کیفیت مطلوب برخوردار نباشند، محصول نهایی نیز بی‌کیفیت خواهد شد و در نهایت به خرمای داخل آن آسیب رسیده، موجب ضرر و زیان می‌شود. شرکت یزد باکس تهیه‌ی مواد اولیه‌ی باکیفیت را در دستور کار خود قرار داده است تا بهترین محصولات بسته بندی را در اختیار مشتریان بگذارد.

طراحی اصولی کارتن

طراحی از جمله اولین و مهم‌ترین اعمال در تولید بسته بندی است. دانش، تجربه و خلاقیت سه ویژگی مهم طراحان انواع بسته بندی در مجموعه‌ی یزد باکس هستند. طراحی جعبه خرما باتوجه به نوع خرما، مسافت حمل و نقل تا بازار، صادراتی بودن محصول، حجم، اختصاصی بودن سفارش و غیره توسط نرم‌افزارهای تخصصی صورت می‌پذیرد.

چاپ کارتن خرما

پس از طراحی جعبه خرما نوبت به چاپ روی آن می‌رسد. چاپ به دو صورت مستقیم با استفاده از شابلون و کلیشه (سیلک و فلکسو) و غیر مستقیم از راه چسباندن برچسب (چاپ افست) روی کارتن انجام می‌شود. معرفی محصول، درج اطلاعات محتوای داخل بسته و سایر اطلاعاتی که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد همگی از جمله عواملی هستند که باید هنگام چاپ کارتن خرما مورد توجه قرار گیرند. کیفیت و نوع چاپ دو عامل بسیار مهم در برندسازی محصول به شمار می‌روند.

استفاده از ماشین آلات پیشرفته

هرچقدر هم که طراحی جعبه خرما اصولی انجام شود بازهم برای تولید آن نیاز است تا از ماشین الات پیشرفته و تخصصی استفاده شود. انواع دستگاه‌های کاربردی جهت تولید محصولات بسته بندی در کارخانه‌ی کارتن سازی شرکت یزد باکس همگام با تکنولوژی روز هستند. همچنین چاپ و چسباندن برچسب محصولات نیز با استفاده از ماشین آلات پیشرفته انجام می‌شود.

استفاده از دستگاه‌های مطابق با تکنولوژی روز همچنین موجب افزایش سرعت در تولید محصولات بسته بندی شده است. یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان تحویل سریع و به‌موقع سفارشات است. ما در یزد باکس ضمن درک این دغدغه در تلاش هستیم تا با افزایش سرعت طراحی و تولید، زمان آماده‌سازی سفارش و تحویل مرسوله را تا حد امکان کاهش دهیم.

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام