کارخانه تولید کارتن خرما

مجموعه‌ی کارتن سازی یزد باکس تولید کننده‌ی انواع بسته بندی محصولات مختلف در کشور ایران، استان یزد فعالیت داشته و دارای چندین مجموعه تولید کارتن از جمله کارخانه تولید کارتن خرما می‌باشد. تمرکز اصلی شرکت یزد باکس مشاوره، تامین، بهینه سازی و تولید هرآن چیزی است که به بسته بندی مرتبط باشد. مجموعه تولید محصولات بسته بندی یزد باکس تمام توان و تلاش خود را برای تولید کارتن باکیفیت به کار بسته تا محصولات ایرانی چه در بازار داخلی و چه بازار خارجی بتوانند توجه خریداران را به خود جلب کنند. شما می‌توانید طرح مورد نظرتان را از بین کالاهای موجود انتخاب کنید یا با خرید کارتن با چاپ اختصاصی طرح مورد نظر خودتان را سفارش دهید. از طریق شماره زیر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

کارتن خرما

نمونه محصولات تولید شده در یزد باکس

اهمیت تولید کارتن خرما

خرما یکی از محصولات گرمسیری کشور عزیزمان ایران است. خرمای ارزشمند ایران هم در بازارهای داخلی و هم به عنوان محصول صادراتی در بازارهای خارجی از تقاضای بالایی برخوردار می‌باشد. باتوجه به اهمیت فراوان بهتر است محصول درجه یک خرمای ایران با بسته بندی مطلوب و مناسب در اختیار مصرف کننده‌ قرار گیرد. با توجه به این که در برخی مواقع نیاز است تا محصول خرما مسافت زیادی تا مقصد حمل شود، وجود بسته بندی مناسب می‌تواند سلامت، کیفیت و بهداشت محصول را تضمین نماید. به همین دلایل بر آن شدیم تا کارخانه تولید کارتن خرما را راه‌اندازی نماییم.

وجود کارتن خرمای باکیفیت، استاندارد و جذاب به جلب مشتریان نیز کمک شایان توجه می‌کند و موجب افزایش فروش محصول خواهد شد. طبق آمارهای منتشر شده حدود 65 درصد افرادی که برای نخستین بار محصول شما را خریداری می‌کنند به خاطر بسته بندی آن را خریداری کرده‌اند زیرا هنوز در مورد کیفیت آن اطلاعات چندانی ندارند. در حقیقت بسته بندی نخستین و مهم‌ترین اطلاعاتی است که مشتری از محصول به دست می‌آورد و قضاوت اولیه با نگاه اول به محصول شکل می‌گیرد. اگر بسته بندی از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد احتمال خریداری آن به شدت کاهش می‌یابد.

ویژگی‌های کارخانه تولید کارتن خرما در شرکت یزد باکس

شرکت دانش بنیان یزد باکس ضمن درک کامل اهمیت بسته‌بندی خرما اقدام به راه‌اندازی کارخانه تولید کارتن خرما با بهره‌گیری از تکنسین متخصص و دستگاه‌های پیشرفته‌ مطابق با دانش روز کرده. شما می توانید با اطمینان خرید کارتن خرما خود را از مجموعه یزد باکس انجام دهید. در ادامه به بررسی ویژگی‌های خط تولید کارتن خرما در شرکت یزد باکس پرداخته‌ایم:

تولید محصولات دانش بنیان

هر نوع محصول نیاز به بسته بندی خاص دارد. بسته بندی اقلام غیر خوراکی با مواد غذایی تفاوت دارد، همچنین بسته بندی محصولاتی که مسافت‌های طولانی را تا مقصد نهایی طی می‌کنند باید دارای ویژگی‌های خاص اعم از تهویه‌ی مناسب، مقاومت بالا و غیره باشند، به همین دلیل لازم است تا پژوهش‌هایی دقیق و علمی روی تولیدات صورت گیرد. مجموعه یزد باکس با بهره‌گیری از توان متخصصین داخلی به بررسی دقیق و آزمایش روی محصولات بسته بندی خرما پرداخته تا از هرگونه آسیب جلوگیری شود. پس از حصول اطمینان و گذراندن آزمایش‌های علمی نسبت به تولید انبوه کارتن مربوطه اقدام می‌شود.

مواد اولیه باکیفیت

محصول نهایی در کارخانه تولید کارتن خرما از مواد اولیه‌ی باکیفیت تولید می‌شود. یکی از موارد مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد ورقی است که در کارخانه تولید کارتن خرما از آن استفاده می‌شود. طول و عرض ورق خام کارتن بایستی در تناسب با محصول مورد نظر باشند و همچنین زمانی که به صورت کارتن خرما در می‌آیند از وزن بالایی برخوردار نباشند. لازم است به این نکته توجه شود که مواد اولیه با قیمت بسته بندی نیز ارتباط مستقیم دارند.

نیروی کار متخصص و باتجربه

افرادی که در بخش‌های مدیریت، آزمایش، طراحی، تولید و کنترل کیفیت کارخانه تولید کارتن خرما مشغول به فعالیت هستند باید از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشند تا بتوانند از مواد اولیه و ماشین آلات موجود در کارخانه نهایت بهره را برای تولید بسته بندی باکیفیت ببرند. خوشبختانه شرکت یزدباکس با مدیریت و برنامه ریزی دقیق خود از وجود افراد متخصص در بخش‌های آزمایش، طراحی، تولید و کنترل کیفیت محصولات بهره می‌برد.

بهره‌مندی از تکنولوژی روز

یکی دیگر از ویژگی‌های کارخانه تولید کارتن خرما در شرکت یزد باکس استفاده از ماشین آلات تخصصی چاپ و تولید برگرفته از تکنولوژی روز دنیا است. همچنین در بخش طراحی محصولات از نرم‌افزارهای تخصصی در این زمینه جهت طراحی کارتن و همچنین چاپ لیبل اطلاعات محصول استفاده می‌نماییم تا بتوانیم با کمترین هدر رفت انرژی، زمان و مواد اولیه، بهترین کارتن را برای بسته بندی انواع خرما تولید نماییم.

کنترل کیفیت کارتن‌ها

تمامی محصولات تولید شده در کارخانه تولید کارتن خرما توسط متخصصین کنترل کیفی یزد باکس مورد بررسی و سنجش قرار می‌گیرند تا از سلامت، استحکام و سایر استانداردهای لازم و مرتبط با کارتن بسته بندی باکیفیت محصول خرما برخوردار باشند. همچنین لیبل محصولات حاوی اطلاعات دقیق و مفید برای مصرف کننده باشند. ما اعتقاد داریم وقتی کاری را آغاز می‌کنیم باید تا انتهای مسیر و خروج از درب کارخانه آن را مورد ارزیابی قرار دهیم.

خلاقیت در یزدباکس

هیچ‌وقت نباید خلاقیت را نادیده گرفت. موضوعی که این روزها در بازار پر رقابت خرما چه در داخل و چه صادرات محصول رمز پیروزی به حساب می‌آید، خلاقیت در تولید انواع بسته بندی آن است. شرکت یزد باکس در خط تولید کارخانه‌ی خود تلاش می‌کند در طراحی، تولید و عرضه‌ی بسته‌ بندی‌ها از خلاقیت به عنوان یک عنصر مهم و حیاتی نهایت استفاده را برد. خلاقیت به کار رفته همچنین موجب رونق فروش محصولات مشتریانی می‌شود که به مجموعه‌ی یزد باکس اعتماد کرده‌اند.

از اعتماد شما سپاسگزاریم

هر محصولی برای حضور پر رنگ، برندسازی و موفقیت در بازارهای داخلی و همچنین صادرات و حضور در بازارهای خارجی به بسته بندی شکیل، جذاب، خلاق و زیبا نیاز دارد. بسته بندی مناسب همچنین می‌تواند کسب و کارهای فعال، دارای محصولات باکیفیت اما کم رونق را با افزایش فروش و رونق هرچه بیشتر همراه کند.

طراحی و تولید انواع بسته بندی باکیفیت برای محصولات مختلف یک فرایند علمی و دانش بنیان به حساب می‌آید زیرا بررسی و ارزیابی دقیق نیازهای محصول و همچنین شرایط حمل و نقل آن نیاز به پژوهش‌های علمی دارد. تنها با انجام پژوهش‌های دقیق است که می‌توان کارتن بسته بندی باکیفیت و استاندارد جهت حفظ سلامت و همچنین سهولت در حمل و نقل محصولات مختلف تولید نمود. البته نباید مسائل روانشناسی در تولید و طراحی بسته بندی محصولات مختلف را نادیده گرفت زیرا تناسب، زیبایی و جذابیت بسته بندی مهم‌ترین عامل در معرفی کالا به مشتریان محسوب می‌شود. شرکت یزد باکس با راه اندازی کارخانه تولید کارتن خرما در تلاش است تا گامی موثر برای تحول صنعت بسته بندی کشور بردارد.

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام