مشاهده محصولات ما

طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای را به ما بسپارید

چرا طراحی حرفه ای در بسته بندی مهم است؟

دنیا متوجه شده است که بسته بندی به عنوان بازاریابی خاموش یا فروشنده خاموش می‌تواند در کمتر از 5ثانیه ذهن مخاطب را جذب کند و حلقه گم شده بازاریابی ایران بسته بندی حرفه ای است.
در بحث طراحی بسته بندی، مهم ترین مسئله این است که بفهمیم مخاطب محصول ما چه سلیقه و ذهنیتی دارد.

عکس طراحی
عکس طراحی

چرا باید طراحی حرفه ای بسته بندی محصول خود را به یزد باکس سپرد؟

یزد باکس بر این باور است که نمود روح هر شرکت در طراحی بسته بندی آن متجلی است. لذا با گردآوردن خبرگان این حوزه سعی نموده است،در قدم اول خدمات متنوعی که به طراحی نیازمند هستند را مشخص نماید و در گام بعدی یرای هرکدام از محصولات با توجه به استراتژی راهبردی یا کمپین های فروش،با تشکیل اتاق فکر و خلاقیت،سنایو یا راهکارهای کار آمد را در زمینه طراحی و اجرا نماید.

یزد باکس برای طراحی حرفه ای بسته بندی محصولات چه می کند؟

یزد باکس برای طراحی حرفه ای بسته بندی، مخاطب هدف بازار محصول را شناسایی کرده و بر مبنای آن بسته بندی و طراحی مناسب را به مشتری پیشنهاد می دهد.
در ابتدای کار از مشتری سوال میشود که آیا هویت برند محصول چیست؟هر مشتری با توجه به محصولی که دارد باید اطلاع کاملی از هویت محصول خود داشته باشد، تا ما بتوانیم بهترین بسته بندی را طبق سلیقه مشتری و هویت برند محصول طراحی کنیم. اگر مشتری اطلاعی از هویت برند محصول خود نداشته باشد، متخصصان ما برای انتخاب رنگ، فونت، تصویر و مواردی که برای طراحی حرفه ای بسته بندی نیاز است به او کمک می کنند.

فروش محصولات خود را چندین برابر کنید!

برخی از مشتریان ما