کارتن و جعبه میوه صادراتی

خرید بسته‌بندی میوه‌های صادراتی

در حال حاضر با توجه به حجم بالای صادرات میوه به کشورهای دیگر، توجه به بسته‌بندی میوه‌های صادراتی اهمیت زیادی پیدا کرده است. به دلیل جلوگیری از فاسد شدن میوه، پیشگیری از بروز خسارت به محصول و کاهش ضایعات، صادرکنندگان به این فکر افتادند که میوه‌ها را در کارتن میوه صادراتی بسته‌بندی کنند. بسته‌بندی میوه صادراتی به شکل استاندارد و مقاوم، علاوه‌ بر محافظت از میوه‌ها، برای مصرف‌کننده جذابیت زیادی نیز دارد. به منظور اینکه بیشتر درباره این مبحث بدانیم، ادامه مطلب را دنبال کنید.

اهمیت بسته‌بندی میوه‌های صادراتی

اغلب صادرکنندگان گمان می‌کنند برای صادرات موفق، صرفا کیفیت بالای محصولات صادراتی اهمیت دارد. اما لازم است اشاره کنیم به منظور نفوذ به بازار هدف، ابتدا باید کارتن و جعبه میوه صادراتی را به بهترین شکل طراحی کرد. چرا که اولین چیزی که مصرف‌کننده از محصول مشاهده می‌کند، نوع بسته‌بندی میوه‌های صادراتی است. بنابراین لازم است در طراحی، انتخاب رنگ، طرح و کیفیت بسته‌بندی میوه دقت زیادی به خرج داد و این کار بر اساس روحیات و سلیقه مردم بازار هدف انجام شود. در صورتی که محصولات صادراتی در بسته‌بندی لوکس میوه قرار بگیرند، احتمال انتخاب شدن توسط مصرف‌کنندگان کشور مقصد بالا می‌رود.

ویژگی‌های کارتن میوه صادراتی

به منظور سالم رساندن میوه به کشورهای دیگر لازم است نسبت به ویژگی کارتن میوه صادراتی اطلاعات کافی کسب کرد. این ویژگی‌ها از قرار زیر هستند:
  • کیفیت بالا و جنس مقاوم کارتن میوه
  • طراحی زیبا و چاپ رنگ‌های جذاب روی کارتن میوه
  • استفاده از سلفون در قسمت روی کارتن جهت حفظ رطوبت میوه‌ها
  • ضدآب بودن کارتن میوه
  • لمینتی بودن کارتن میوه
  • مناسب بودن قیمت جعبه میوه صادراتی

مزایای کارتن میوه صادراتی نسبت به کارتن‌های معمولی

امروزه استفاده از کارتن برای بسته‌بندی میوه‌های صادراتی راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش است. چرا که امکان اجرای طراحی‌های متنوع با رنگ‌های جذاب روی کارتن وجود دارد. صادرکنندگان هنگام خرید کارتن میوه صادراتی می‌توانند بر اساس نیاز و سلیقه مردم کشور مقصد، کارتن‌هایی با سایزهای متفاوت سفارش دهند.
مشاهده بیشتر
بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام