کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان

کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان

کد محصول: k5101
ظرفیت: 5 کیلویی و 10 کیلویی
نوع ورق: 3 لایه
نوع چاپ: افست (اختصاصی)
وزن: پنج کیلویی 183 گرم / ده کیلویی 250 گرم
طول: پنج کیلویی 40 سانتیمتر / ده کیلویی 49/5 سانتیمتر
عرض: پنج کیلویی 24 سانتیمتر / ده کیلویی 30 سانتیمتر
ارتفاع: پنج کیلویی 8/8 سانتیمتر / ده کیلویی 10 سانتیمتر

برای ثبت سفارش خود فرم زیر را پر کنید.
همکاران ما در واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.

در بازار فروش، ارزش یک محصول صرفاً محدود به کیفیت ظاهری و مزه آن نیست. بلکه ارزش محصول تا حد زیادی به بسته‌بندی آن نیز وابسته هست. به‌طوری‌که بسته‌بندی رابطه مستقیمی با فروش محصول پیداکرده است و تا حد زیادی سودآوری آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

به همین دلیل، طراحی جعبه خرما، لازم است با دقت صورت گیرد تا بتواند علاوه بر زیبایی و جذابیت، از محصول نیز مراقبت کند و کیفیت آن را حفظ نماید. کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان، نمونه‌ای از یک بسته‌بندی مناسب خرما هست که زیبایی و کیفیت زیادی دارد و در کارخانه تولید کارتن خرما یزد باکس به فروش می رسد.

کارتن تلسکوپی خرما

کارتن‌های تلسکوپی که در بسته‌بندی خرما مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ به دلیل ویژگی‌هایی که دارند بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند.

 درب جعبه خرما در بسته‌بندی تلسکوپی، از بدنه جدا هست و جداگانه روی آن قرار می‌گیرد. این کارتن‌ها طراحی ساده‌ای دارند و بسیار با کیفیت هستند.

اگر قصدتان خرید کارتن خرما هست، نمونه‌های تلسکوپی یکی از گزینه‌هایی است که پیشنهاد می‌شود. این کارتن‌ها در عین کیفیت زیاد، قیمت مناسبی نیز دارند و ازنظر ظاهر، جذاب و شکیل هستند.

ویژگی کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان

کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان با کد محصول k5101، در دو ظرفیت 5 کیلویی و 10 کیلویی در یزد باکس طراحی و تولید می‌شود. در ساخت این جعبه خرما، از ورق 3 لایه بسیار با کیفیت استفاده‌شده است که موجب افزایش استحکام جعبه شده است.

نوع چاپ کارتن خرما در این کارتن تلسکوپی، از نوع افست اختصاصی و دارای کیفیت بسیار زیادی هست که در ذهن خریدار تأثیرگذاری مثبتی خواهد داشت.

ابعاد کارتن با ظرفیت 5 کیلویی، به طول 40 سانتی‌متر، عرض 24 سانتی‌متر و ارتفاع 8/8 سانتی‌متر و وزن آن، 183 گرم هست.

ابعاد کارتن با ظرفیت 10 کیلویی، دارای طول 5/49 سانتی‌متر، عرض 30 سانتی‌متر و ارتفاع 10 سانتی‌متر و وزن آن، 250 گرم است.

خرید کارتن تلسکوپی خرما از یزد باکس

شرکت کارتن سازی یزد باکس، ارائه‌دهنده انواع بسته‌بندی مناسب خرما در طرح و اندازه دلخواه شما هست و امکان فروش عمده کارتن خرما نیز دارد. فروش عمده به کاهش قیمت نهایی جعبه‌ها کمک زیادی می‌کند.

ضمن اینکه می‌توانید کارتن با چاپ اختصاصی و برند خودتان را سفارش دهید. خرید کارتن با چاپ اختصاصی زمینه‌ساز جلب اعتماد و نظر خریدار هست و تمایل مشتری به خرید محصول و درنتیجه سودآوری را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

جهت خرید کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان و همچنین سفارش انواع دیگر کارتن خرما در ابعاد و طرح‌های مختلف، با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام