خرید کارتن با چاپ اختصاصی

یکی از صنایع مهم هر کشور کارتن سازی به جهت بسته بندی و نگهداری از محصولات تولیدی است. بسته بندی به‌طور مستقیم و غیر مستقیم بر برندسازی و جلب رضایت مشتری تاثیر گذاشته و نباید از اهمیت آن غافل ماند. خدمات خرید کارتن با چاپ اختصاصی شرکت یزد باکس این امکان را به شما مشتریان گرامی می‌دهد تا طراحی برچسب و اطلاعات مندرج بر بسته بندی را طبق سلیقه و نوع محصولی که عرضه می‌کنید سفارشی نمایید. شرکت یزد باکس سعی دارد تا همگام با رشد تکنولوژی حرکت و با بهره‌گیری از مواد اولیه‌ی باکیفیت دانش و تکنولوژی روز کارتن سازی، دستگاه‌های پیشرفته، طراحان متخصص و سیستم‌های کامپیوتری روز دنیا بهترینِ انواعِ بسته بندی را به منظور رفع نیازهای جامعه‌ در حفظ، نگهداری و انتقال هرچه بهتر محصولات تولیدی در اختیار مشتریان قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی محصولات بسته بندی می‌توانید با مشاورین یزد باکس در ارتباط باشید.

برندهایی که به یزدباکس اعتماد کردند

نمونه محصولات طراحی و چاپ شده یزد باکس

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر میتوانید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

محصولات خود را سفارشی کنید!

بازار امروز، بازار پر رقابتی است و پیروز رقابت محصولی است که در کنار کیفیت، خلاقیت را نیز سرلوحه کار خود قرار داده باشد. بسته بندی یکی از منعطف‌ترین بخش‌های تولید محصول که می‌توان خلاقیت را به اوج رساند، بسته بندی آن است.

چاپ اختصاصی به برند شما برای بهتر دیده شدن کمک فراوانی می‌کند. طراحی دقیق، استفاده از رنگ‌بندی اختصاصی، فونت‌های متنوع، درج اطلاعات محصول داخل بسته بندی و همچنین استفاده از تصاویر باکیفیت از انواع خدماتی هستند که با خرید کارتن با چاپ اختصاصی دریافت خواهید کرد.

اهمیت خرید کارتن با چاپ اختصاصی

اگر بسته بندی محصولات خود را ساده و غیراختصاصی انتخاب کنید احتمال خرید محصولات توسط مشتریانی که شما را نمی‌شناسند کمتر خواهد شد. طبق نتایج تحقیقات انجام شده، بسته بندی محصول حدود 5 ثانیه جهت جلب توجه مشتری جهت خرید زمان در اختیار دارد. خرید کارتن با چاپ اختصاصی این امکان را به محصول می‌دهد تا در دید اول توجه مشتری را جلب و موجب افزایش فروش شود. همچنین مشتریانی که برند شما را قبلا خریداری کرده و از کیفیت آن اطمینان دارند دست بازتری جهت معرفی محصولات شما به سایر افراد نزدیک به خود داشته و این دقیقا همان بازاریابی دهان به دهان موفق برای شما خواهد بود.

همچنین  خرید کارتن با چاپ اختصاصی موجب می‌شود خریدار اطلاعات کامل‌تری در مورد محصول داخل بسته بندی دریافت و خرید آگاهانه‌تری داشته باشد. گاهی نمی‌توان درب بسته بندی را باز کرد به همین دلیل لازم است تا تمامی اطلاعات از قبل روی بسته بندی درج شده باشد در غیر این صورت مشتری دچار سردرگمی شده و یا به دنبال محصولات دارای اطلاعات کامل‌تر می‌رود.

کیفیت حرف اول و آخر را می‌زند

فروش تنها با خرید کارتن با چاپ اختصاصی بهتر نخواهد شد. سفارش، طراحی و خرید کارتن دارای برچسب اختصاصی یک گام موثر در موفقیت به شمار می‌رود. فراموش نکنید، حرف اول و آخر را کیفیت محصولی که درون بسته بندی قرار گرفته خواهد زد. بسته بندی زمانی موجب افزایش فروش و برندسازی موفق خواهد شد که محصول باکیفیت و قابل رقابت درون آن موجب رضایت مصرف کننده‌ی نهایی شود.

منظور از چاپ اختصاصی چیست؟

خدمات چاپ اختصاصی عبارت است از سفارشی‌سازی بسته بندی محصول طبق خواست و میل صاحبین برند، تولید کننده، فروشنده، وارد کننده، صادر کننده و یا هرکسی که به نوعی با فروش محصول نهایی در ارتباط است. چاپ اختصاصی به نوعی محصول را مشخص و بارز معرفی  و پس از آن آماده‌ی فروش خواهد کرد.

مراحل سفارش به چه صورت است؟

خرید کارتن با چاپ اختصاصی مراحل مختلفی دارد که شامل: مشاوره، طراحی، ماکت‌سازی، ساخت نمونه کار، ارسال نمونه کار واقعی برای مشتری، تایید و تولید بسته بندی در تیراژ بالا در کارخانه می‌شود.

مشاوره

شرکت یزد باکس ارائه‌ی خدمات خرید کارتن با چاپ اختصاصی را با ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی آغاز می‌کند. شما عزیزان می‌توانید قبل از سفارش محصولات در مورد چاپ اختصاصی و انواع آن با کارشناسان ما گفتگو کنید تا با دیدی شفاف و اطلاعات جامع نسبت به ثبت سفارش بسته بندی مورد نظر اقدام نمایید. مشاوره همچنین به شما در انتخاب بهترین طراحی برای برچسب اختصاصی کمک فراوان خواهد کرد.

طراحی

شرکت یزد باکس از وجود طراحان توانمند و امکانات نرم افزاری مطلوب جهت طراحی برچسب اختصاص برخوردار است. پس از ثبت سفارش طراحان ما طبق اطلاعاتی که دارند نسبت به طراحی مناسب  سلیقه‌ی شما اقدام می‌نمایند. مواردی که هنگام طراحی مد نظر قرار می‌گیرد عبارت‌اند از:

  • طراحی رنگ‌بندی اختصاصی (پالت رنگ مناسب برچسب محصول)
  • درج اطلاعات مرتبط با محصول
  • اطمینان از صحت اطلاعات
  • فونت مناسب برای درج اطلاعات
  • قرار دادن تصاویر مناسب روی برچسب
  • انتخاب نوع برچسب و چاپ مناسب برای کارتن محصول

همگی این موارد پس از گفتگو با مشتریان توسط طراحان یزد باکس با بهترین کیفیت ممکن طراحی خواهند شد.

ماکت‌سازی

ماکت‌سازی یکی از اعمالی است که شرکت یزد باکس جهت اطمینان از کیفیت محصول طراحی شده انجام می‌دهد. وقتی متخصصین ما با نمونه‌ی واقعی محصول سفارشی مواجه می‌شوند بهتر می‌توانند از نواقص کار آگاه و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام