فروش عمده کارتن خرما

فروش عمده کارتن خرما از جمله خدماتی است که توسط شرکت کارتن سازی یزد باکس جهت بسته بندی خرما راه‌اندازی و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طرح‌های موجود تولید شده که در همین صفحه قرار داده شده است یک طرح را انتخاب نمایید یا اینکه می‌توانید با خرید کارتن با چاپ اختصاصی طرح مورد نظرتان را سفارش دهید تا یک کارتن با طرح اختصاصی برای محصولاتتان داشته باشید. مشاورین یزد باکس در هر مرحله شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. از طریق شماره زیر می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر میتوانید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

توضیحات فروش عمده کارتن خرما

دلایل تولید و فروش عمده کارتن خرما

شرکت یزد باکس با آگاهی کامل از اهمیت محصول خرما در بازارهای داخلی و خارجی و همچنین درک نیاز تولید کنندگان این محصول نسبت به ساخت کارتن‌های باکیفیت از بهترین مواد اولیه در تیراژ بالا و فروش عمده‌ی آنها اقدام نموده است. دلایل اصلی فروش عمده کارتن خرما عبارت‌اند از:

1. حجم بالای سرانه‌ی مصرف خرما در داخل کشور

مصرف بالای خرما در داخل کشور نیازمند توسعه‌ی شبکه‌ی حمل و نقل داخلی این محصول است و یکی از موارد بسیار مهم در انتقال محصول خرما، بسته بندی باکیفیت آن است. جهت تامین خرمای استان‌ها و شهرهای مختلف ایران نیاز است تا خرما در تناژ بالا مورد بسته بندی قرار گیرد، اینجاست که اهمیت تولید و فروش عمده‌ کارتن خرما مشخص می‌شود.

برای صادرات محصول خرما به بازارهای خارجی نیز وضعیت به همین شکل  است و جهت انتقال هرچه بهتر محصولات به کشورهای مقصد نیاز است تا کارتن‌های باکیفیت به صورت عمده خریداری و جهت بسته بندی مورد استفاده قرار گیرند.

2. کاهش هزینه‌ها

تولید و فروش عمده کارتن خرما موجب کاهش هزینه نخل‌داران و تجار می‌شود. زمانی که کالایی به‌صورت عمده خریداری ‌شود، به قیمت درب کارخانه تمام شده و در نتیجه از خرید عمده سود منصفانه‌ای دریافت خواهد شد. کاهش هزینه‌های مرتبط با بسته بندی برای تولید کننده‌های خرما منجر به کاهش هزینه‌ی تمام شده برای مصرف کننده‌ی نهایی محصول شده و در نتیجه قیمت برند خرمای مورد نظر در بازار متعادل می‌شود. تعادل قیمتی نیز موجب توجه بیشتر مشتریان و رونق هرچه بیشتر فروش خواهد شد.

چه کسانی به خرید عمده کارتن خرما نیاز دارند؟

تمامی افرادی که به‌طور مستقیم با تولید و عرضه‌ی خرما در ارتباط هستند می‌توانند از خدمات طراحی و فروش عمده کارتن خرما که توسط شرکت یزدباکس در دسترس است برای بسته بندی هرچه بهتر محصول خود بهره‌مند شوند. نخل‌داران، خریداران عمده خرما، فروشندگان، تجار فعال در زمینه‌ی صادرات خرما و غیره، همگی از جمله افراد و مشاغلی هستند که می‌توانند نسبت به خرید عمده‌ی محصولات بسته بندی خرما اقدام نمایند.

انواع کارتن خرما

تولید و فروش عمده کارتن خرما در دو دسته‌ی بچه کارتن و مادر کارتن  صورت می‌پذیرد.

 بچه کارتن عبارت است از بسته بندی‌هایی که محصول خرما مستقیما درون آنها قرار گرفته و معمولا توسط مصرف کننده‌ی نهایی انتخاب و خریداری می‌شوند. این محصولات دارای ظرفیت محدود بوده و کمتر از یک کیلوگرم وزن دارند.

مادر کارتن نیز بسته بندی است که تعدادی بچه خرما را در خود جای می‌دهد. این کارتن بسته به نوع و تعداد بچه کارتن‌هایی که در خود جای می‌دهد از ظرفیت و توان تحمل وزن بیشتری برخوردار است. در برخی مواقع نیز محصولات خرمای فله را جهت حمل تا مقصد به‌طور مستقیم درون مادر کارتن‌ها قرار می‌دهند.

شرکت یزد باکس با طراحی اختصاصی و تولید انواع مختلف بچه کارتن و مادر کارتن به‌صورت عمده جهت بسته بندی خرمای باکیفیت ایرانی در خدمت مشتریان گرامی است.

جنس کارتن خرمای عمده

کارتن‌های خرمایی که به‌صورت عمده تولید و عرضه می‌شوند از نظر جنس و کیفیت تفاوتی با کارتن‌های کم تعداد نداشته و همگی از بهترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت ممکن طراحی و تولید می‌شوند. اما از نظر نوع چاپ روی بسته بندی کارتنی به دو نوع فلکسویی و لمینتی تقسیم می‌شوند.

کارتن‌های فلکسویی

کارتن‌هایی فلکسویی هستند که طرح‌ و نقش روی آنها توسط کلیشه لاستیکی ایجاد شده باشد. در این نوع چاپ رنگ‌های مورد نظر توسط نورد توری مانند (آنیلوکس) بر لاستیک منتقل شده و به طور مستقیم روی سطح کارتن پخش می‌شوند تا طرح مورد نظر را ایجاد کنند. معمولا از این کارتن‌ها برای حمل و نقل خرما در داخل کشور استفاده می‌شود. فروش عمده کارتن خرما فلکسویی در انواع مختلف توسط شرکت یزد باکس صورت می‌گیرد. از جمله محدودیت‌های این نوع چاپ می‌توان به کیفیت پایین‌تر، وضوح کمتر و پیچیدگی فرایند طراحی آن اشاره کرد.

کارتن‌های لمینتی

کارتن‌های لمینتی و فلکسویی از نظر جنس تفاوت چندانی باهم ندارند و بخش عمده‌ی تفاوت آنها از نوع چاپ برچسب و نحوه‌ی قرارگیری اطلاعات محصول بر آنها ناشی می‌شود، علاوه بر این لایه‌ی سلفون محافظی که روی برچسب لمینت قرار می‌گیرد نیز وجه تمایز دیگر این کارتن‌ها با فلکسویی به شمار می‌رود.

 محصولات بسته بندی دارای برچسب با چاپ لمینتی به دلیل کیفیت مطلوبی که دارند معمولا برای کارتن‌های خرمای صادراتی مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا ساکنین کشورهای دیگر که از نعمت خرما بی‌بهره هستند برخلاف ایرانیان در ابتدا با این محصول آشنایی نداشته و قضاوت آنها تنها از روی کیفیت بسته بندی و برچسب آن شکل می‌گیرد.

لایه‌های کارتن خرما

پس از جنس، تعداد لایه‌های کارتن خرما دارای اهمیت فراوان است.  هرچه کارتن خرما ظرفیت بیشتری داشته باشد، باید فشار وزن بیشتری را تحمل کند در نتیجه نیازمند تعداد لایه‌های بیشتری است. مورد مهمی که شرکت یزد باکس در تولید و فروش عمده کارتن خرما مد نظر قرار داده و کارتن‌های خود را با تعداد لایه‌ی متناسب با نوع و وزن محصول مورد نظر تهیه و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

طراحی کارتن

فروش عمده کارتن خرما بسته به برند و سفارش مشتری نیازمند طراحی عمومی و یا اختصاصی است. برخی مشتریان تمایل دارند بسته بندی منحصر به فرد خود را داشته باشند و سپس نسبت به خرید عمده اقدام نمایند. ما در شرکت یزد باکس ابتدا طراحی‌های لازم را انجام داده و پس از دریافت تاییدیه‌ از مشتری، نسبت به تولید طراحی سفارشی کارتن به صورت عمده می‌نماییم.

انواع طراحی سفارشی بسته بندی از نظر شکل، رنگ‌بندی، تصاویر مورد استفاده، اندازه، محل قرار گیری درب و برچسب برای تولید و فروش عمده کارتن خرما توسط شرکت یزد باکس صورت می‌پذیرد. کارتن‌های تولیدی در شرکت یزدباکس عبارت‌اند از:

 • جعبه 800 گرمی قفلی خرمای امیر آباد بم
 • مادر کارتن رطب صادراتی ایران
 • جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم
 • کارتن تلسکوپی 10 کیلویی زاهدی
 • جعبه خرما مضافتی 800 گرمی
 • کارتن تلسکوپی 5 کیلویی خرما لبه کوتاه
 • مادر کارتن خرما 3 کیلویی تمر ممتاز (8 عددی)
 • کارتن تلسکوپی خرما طرح الماس
 • مادر کارتن خرما 800 گرمی
 • مادر کارتن خرما 800 گرمی طرح دهشتر
 • جعبه خرما 800 گرمی طرح دهشتر
 • جعبه خرما کیبوردی ۸۰۰ گرمی طرح هندورابی
 • جعبه خرما 800 گرمی طرح ریحان
 • کارتن تلسکوپی خرما طرح کاروان
 • کارتن تلسکوپی خرما طرح شیرین
 • کارتن خرما 3 کیلویی
بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام