مقالات

کارتن لیمو ، جعبه لیمو ، خرید کارتن لیمویی

خرید کارتن لیمو

خرید کارتن لیمو ، از طراحی تا تولید بسته بندی لیمو

کارتن بسته بندی لیمو به منظور عرضه به بازارهای داخلی و یا صادرات لیمو به بازارهای خارجی قابل تولید می‌باشد. امروزه صادرات لیمو به کشورهای مختلفی مانند روسیه، عمان، امارات و… انجام می گیرد. یکی از مهم ترین دغدغه های صادرکنندگان طریقه ی ارسال و با بسته بندی مناسب می باشد.

استفاده از سبد سال ها زیادی است که انجام میشده و با توجه به استقامت کم این سبدها در مقابل تحمل فشار وزنی که توسط بار چیده شده در کانتینر و همچنین شکیل نبودن این نوع بسته بندی و بازیافت نشدن آن ها می توان گفت که این شیوه بسته بندی و ارسال بار سال هاست که خواهانی ندارد.

رقابت در بازار لیمو بیش از گذشته دیده می شود از همین رو داشتن کارتن و بسته بندی شکیل می تواند نام و نشانی از برند شما را به دید مشتریان برساند استفاده از کارتن های بسته بندی لمینتی با چاپ افست بهترین پیشنهاد می تواند باشد.

بسته بندی صادراتی لیمو

بسته بندی صادراتی لیمو

همان طور که گفته شد، به منظور صادرات لیمو ترش و لیمو شیرین می بایست از بسته بندی های کارتنی استفاده کرد.

در ساخت این نوع بسته بندی ها ترکیب ورق استفاده شده بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا رطوبت موجود در کانتینر باعث شل شدن و از دست رفتن استقامت کارتن می شود. مزیت دیگری که کارتن های بسته بندی می تواند داشته باشد زیبایی و نحوه ی تبلیغ این نوع بسته بندی هاست، کارتن های لمینت شده با طرح و رنگ های مناسب میتواند بیش از بیش مورد توجه مشتری قرار بگیرد و باعث جذب آن شود.

مدل های مختلفی برای کارتن های بسته بندی میوه و صیفی جات و مرکبات را می توان دید، طراحی و ابعاد گذاری کارتن با توجه به ابعاد پالت کانتینر و نوع محصول انجام می شود.

نمونه کار کارتن لیمویی یزدباکس

کارتن، جعبه لیمو صادراتی با چاپ فلکسو

چاپ طرح دلخواه ، نام و نشانی، برند و لوگو و… بر روی بسته بندی های صادراتی می تواند با چاپ فلکسو نیز باشد. این نوع از چاپ بین یک تا سه رنگ به طور مستقیم روی ورق کارتن با ابزار تخصصی مانند کلیشه صورت می گیرد.

نکته: ورق کارتن های چاپ فلکسو به رنگ قهوه ای و سفید می باشد که برخی از مشتریان به منظور شکیل شدن جعبه از کارتن با رویه سفید بیشتر استقبال می کنند.

کارتن، جعبه لیمو صادراتی با چاپ فلکسو

زمان بسته بندی فرا رسیده است

باتوجه به رشد روز افزون در این صنعت و تنوع پک‌های موجود در بازار، ارائه بسته بندی جذاب، با شکل‌ها و کاربردهای مختلف شانس بیشتری برای ارتقا سطح فروش ایجاد می‌کند.

اگر در زمینه بازار لیمو ترش، لیمو شیرین یا حتی لیمو خشک فعالیت می‌کنید یا قصد ورود دارید، صنعت بسته بندی و کارتن را جدی بگیرید. زمان آن فرا رسیده تا با یک بسته بندی خیره کننده و با توجه به اهداف برندتان، بازار را تسخیر کنید. بسته بندی و کارتن لیمو ، گامی بزرگ در جهت ارتقای کسب و کار شما خواهد بود.

خرید کارتن لیمو

هدف کارتن لیمو

هدف اصلي در بسته بندی لیمو اين است كه در فاصله زماني انبارداري- حمل و نقل و توزيع و تا رسيدن به دست مصرف كننده مشخصات مهم لیمو حفظ شده و از صدمات و خطرات احتمالي جلوگيري شود.

به طور كلي منظور از بسته بندی لیو، مجموعه سيستم آماده سازي لیمو براي حمل و نقل، توزيع، انبار، خرده فروشي و مصرف نهايي است.

به عبارت ديگر بسته بندی این محصول به عنوان يك عملكرد تكنيكي اقتصادي است كه هدف آن به حداقل رساندن هزينه هاي توزيع در عين حال حداكثر كردن مقدار فروش و همچنين توزيع ايمن تا مصرف كننده نهائي است.

ابعاد کارتن لیمویی

حجم و اندازه بسته بندی محصول لیمو شما به عوامل مختلفی (نظیر بازار هدف، صادراتی یا داخلی بودن، نوع چاپ و …) بستگی دارد و نسخه مشخص و استانداردی برای آن تعریف نشده است. هر کسب و کار با توجه به اهداف و استراتژی‌های خود، بسته بندی و کارتن لیمو صادراتی متناسب خود را انتخاب می‌کند. شما می‌توانید برای راحتی، قسمت بسته بندی را به کارشناسان یزد باکس که متبحرین این حوزه هستند بسپارید.

در این قسمت تمرکز زیادی برای انتخاب به خرج دهید تا علاوه بر زیبای حمل و نقل آسانی داشته باشد و از ورود رطوبت هوا و آفتاب نیز در امان باشد.

یزدباکس
جعبه و کارتن صادراتی لیمو

مدل های جعبه و کارتن صادراتی لیمو

مدل های کارتن بسته بندی می تواند در دو نوع تلسکوپی (زیره و رویه) و مدل به اصطلاح سبدی باشد. میوه های مختلف را می توان ابتدا در شانه های مخصوص به خود گذاشت و بعد در کارتن بسته بندی قرار داد و یا بدون استفاده از شانه این کار را انجام داد. این قسمت با شناخت از کشور مقصد و سلیقه مشتری تعیین می شود.

فروش عمده کارتن لیمو

موضوع مهمی که باید به آن دقت کنید ، خرید کارتن لیمو به صورت عمده است. یعنی ترجیحا سعی کنید در تعداد پایین ، خرید نکنید. پایین تر به دلایل این امر پرداخته ام. البته چنانچه قصد خرید عمده کارتن لیمو را دارید، قبل از هر چیز ، باید نسبت به تولید کننده کارتن اعتماد کامل داشته باشید تا کارتن بی کیفیت به دست شما نرسد.

چرا خرید عمده کارتن لیمو بهتر است؟

  • قیمت تمام شده ، کاهش می یابد.
  • یکبار هزینه حمل بار میپردازید.
  • با توجه به نوسانات مداوم قیمت کارتن در بازار ، میتوانید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

نمونه کار کارتن لیمویی یزدباکس

انتخاب حرفه‌ای بسته بندی محصولتون فقط به فروش بیشتر شما ختم نمی‌شود؛ بلکه به برندسازی و افزایش مشتری نیز کمک شایانی می‌کند. علاوه بر آن ، با حفظ کیفیت و ماندگاری محصول ، باعث میشود محصول تازه تر و مرغوب تر به دست مشتری برسد.

طراحی کارتن لیمو

طراحی کارتن لیمو

کسب و کارهای سنتی عقیده «خواهی نشوی رسوا، هم رنگ جمعت شو» را به کار می‌گرفتند. آن‌ها ریسک کردن را ناپسند می‌پنداشتند، چرا که احتمال شکست را افزایش می‌داد. به طور مثال با خود می‌گویند: «هنگامی که هنوز بسته بندی لیمو رنگ و رو رفته در بازار به فروش می‌رود، چرا سراغ راه حلی نامتعارف باشم؟»

مسئله دقیقا همین جاست. امروزه متفاوت نبودن خطرناک است. تولید کنندگان به دنبال طرح های جذاب و کاربردی کارتن لیمو می‌گردند و می‌خواهند متفاوت به نظر برسند تا به فروش بیشتری دست پیدا کنند.

کارتن سازی حرفه ای!

متاسفانه در کشور مجموعه‌ها و شرکت‌های بسیار زیادی ادعای طراحی کارتن اختصاصی محصولات را دارند. یکی از اعتراضات همیشگی مشتریان خارجی در طراحی کارتن خرما و در کل مواد غذایی ، شلوغی طراحی جعبه یا خود کارتن یا بسته بندی است که باید مورد بازبینی قرار گیرد.

به دنبال یک بسته بندی با کیفیت و استراتژیک باشید نه ارزان قیمت. انتخاب نادرست بسته‌بندی هزینه‌های بیشتری بر برند شما تحمیل خواهد کرد.

قیمت کارتن لیمو

این که بگوییم قیمت کارتن لیمو چند است مثل این است که بگوییم قیمت پارچه چند است! پارچه داریم تا پارچه! پارچه خوب یا بد؟ چند متر پارچه؟ مجلسی باشد یا دم دستی؟

قیمت کارتن لیمو بسیار متنوع است ، و حتما برای به دست آوردن قیمت باید با کارتن ساز مورد اعتماد مشورت کنید تا استعلام قیمت درستی داشته باشید.

یزدباکس به عنوان یک تولید کننده تخصصی کارتن لیمو ، در این مورد به شما مشاوره رایگان ارائه میکند. پس نگران هیچ چیز نباشید. تلفن را برندارید و با یزدباکس تماس بگیرید.

طراحی کارتن لیمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *