نحوه سفارش و استعلام قیمت کارتن

سفارش و استعلام قیمت کارتن

در ابتدا از شما سپاسگذاریم که ما رو برای خرید کارتن و بسته بندی محصول خودتون انتخاب کردین.

مراحل سفارش محصول

برای سفارش محصول مورد نظرتون بهتره از لیست محصولات یزد باکس، بسته بندی یا کارتن مورد نظر خود را انتخاب کنید. یا مرحله بعد اطلاعاتی که برای بسته بندی مورد نظرتون نیاز هست رو برای ما ارسال کنید.

اطلاعاتی که ما نیاز داریم ابعاد دقیق بسته بندی، جنس و جنسی که مورد نیازتون هست، اگه ازش اطلاع دارید یا قبلا تولیدش کردین و یا نمونه مشخصی مد نظرتون هست نمونه بدید اگرم نه که اصلا نگران نباشید خود محصول و اطلاعات آن را برامون بفرستید ما بهتون بسته بندی رو پیشنهاد میکنیم. براتون نمونه سازی میکنیم و محصولتون رو داخلش بزارید چیدمان کنید و از همه نظر برسی کنید. اگه مورد تاییدتان بود بهمون بگید ما براتون پیش فاکور صادر می کنیم و شما با تایید آن و انجام کارای مالیش عضو باشگاه مشتریان ما میشید.

اگر نمونه ای دارید که قبلا تولید کردید یا مد نظرتون هست، عکس محصول را برای ما ارسال کنید.
بعد از ارسال این فرم، همکاران ما در واحد طراحی، کارتن مورد نظرتون رو نمونه سازی و برای شما ارسال میکنن. وشما میتونین محصولتون رو داخلش بزارین چیدمان کنین،و از همه نظر برسی کنید. تا اگر مورد تاییدتون بود به ما اطلاع بدین، تا پیش فاکتور برای شما صادر بشه و شما با تایید آن و انجام کار های مالی عضو باشگاع مشتریان ما شده و سفارشتان تایید برای اماده سازی شود.

سفارش شما بین 7تا 15 روز طول میکشه تا آماده بشه شاید بپرسید چرا؟

دلیل اصلی این مدت زمان اینه که طرح شما باید توسط طراحان ما اماده بشه و شما باید تایید کنید طرح رو مطابق نیاز و سلیقه خودتون. و براتون کلیشه سازی و یا پلیت آن تهیه شود و توی نوبت چاپ قرار می گیرد و به محض آماده شدن همکاران ما با شما ارسال محصول هماهنگ میشن.
لطفا برای استعلام قیمت یا سفارش محصول اطلاعات خود را داخل فرم زیر درج کنید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با دریافت فرم پر شده توسط شما، بعد از بررسی اطلاعات داخل فرم و تخمین قیمت محصول مورد نظر، با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

یا اینکه شماره تماس خود را ثبت کنید همکاران ما در واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام