جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم

جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم

جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم به طول 15/7 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر و ارتفاع 2/5 سانتی متر در کارتن سازی یزدباکس با طرح اختصاصی تولید شده است.

برای ثبت سفارش خود فرم زیر را پر کنید.
همکاران ما در واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.

رطب مضافتی بم، یکی از محصولات تولیدی شهر بم، واقع در استان کرمان است که از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است. با توجه به اینکه رطب درصدی رطوبت دارد؛ در رده خشکبار دسته‌بندی نمی‌شود. بسته‌بندی محصولاتی مانند رطب، احتیاج به مراقبت و حساسیت بیش‌تری دارد، چون در برابر عوامل محیطی و همچنین ضربه، آسیب‌پذیرتر هست. جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم، نمونه‌ای از بسته‌بندی‌های جذاب و مناسب برای رطب است که به‌خوبی می‌تواند از آن محافظت می‌کند.

جعبه خرما چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

طراحی جعبه خرما باید علاوه بر زیبایی و جذابیت، به‌گونه‌ای باشد که بتواند به‌طور کامل از محصول مراقبت کند. ضمن اینکه امکان چاپ بر روی کارتن خرما و همچنین درج اطلاعات بیش‌تر بر روی بسته‌بندی را داشته باشد.

ابعاد کارتن خرما، باید استاندارد باشد و به‌راحتی بتوان آن را جابه‌جا کرد. جعبه خرما باید متناسب با وزن محصول نیز باشد و بتواند بدون آسیب دیدن، وزن خرما را تحمل کند.

خرید کارتن با چاپ اختصاصی، موجب خاص شدن بسته‌بندی محصول شما و درنتیجه ایجاد تمایز نسبت به محصولات سایر تولیدکننده‌ها می‌شود. همین امر می‌تواند یک مزیت رقابتی برای فروش محصول شما باشد و موجب فروش و سودآوری بیش‌تری در بازارهای فروش خارجی گردد.

خرید و چاپ کارتن خرما

خرید کارتن خرما اگر به‌درستی صورت نگیرد، موجب ایجاد ضررهای مالی و اعتباری زیادی می‌شود. یک بسته‌بندی مناسب، مانع از له شدن و افت کیفیت رطب می‌شود. علاوه بر این، سفارش کارتن خرما می‌تواند تا حد زیادی به فروش محصول کمک کند و موجب متقاعدسازی خریداران شود.

چاپ کارتن خرما، یکی از عوامل مهمی است که موجب زیباسازی بسته‌بندی می‌شود و ظاهر آن را شکیل‌تر نمایش می‌دهد. همچنین چاپ کارتن و استفاده از برند تولیدکننده، موجب اعتبار بخشیدن به محصول می‌شود. با ارائه محصولی با کیفیت که بسته‌بندی مناسبی دارد و دارای برند نیز هست، مشتریان تمایل بیش‌تری به خرید پیدا می‌کنند.

 سفارش جعبه خرما

با توجه به اهمیت بسته‌بندی در محافظت از محصول و همچنین فروش در بازارهای خارجی، پیشنهاد می‌شود در خرید کارتن خرما توجه بیش‌تر داشته باشید. برای سفارش جعبه خرما و همچنین خرید کارتن با چاپ اختصاصی، پیشنهاد ما یزد باکس است.

علت این پیشنهاد این است که، این شرکت کارتن سازی ارائه‌دهنده جذاب‌ترین طراحی جعبه خرما هست که باعث جلب نظر خریدار می‌شود و امکان فروش عمده کارتن خرما را نیز فراهم آورده است تا شما بتوانید با تعداد سفارش بیش‌تر، خرید کارتن را با قیمت بسیار مناسب‌تری انجام دهید که صرفه اقتصادی داشته باشد.

شرکت کارتن سازی یزد باکس تولیدکننده جعبه 800 گرمی رطب مضافتی بم به طول 7/15 سانتی‌متر، عرض 10 سانتی‌متر و ارتفاع 5/2 سانتی‌متر هست. برای سفارش این محصول نیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام