مادر کارتن خرما 3 کیلویی تمر ممتاز

مادر کارتن 3 کیلویی خرما تمر ممتاز (8 عددی)

کد محصول: k1011
ظرفیت: 24 کیلوگرم
نوع ورق: 3 لایه
نوع چاپ: فلکسو
وزن: 313 گرم
طول: 42/5 سانتی متر
عرض: 28/5 سانتی متر
ارتفاع: 21/5 سانتی متر

برای ثبت سفارش خود فرم زیر را پر کنید.
همکاران ما در واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.

خرما محصولی است که خواص زیادی دارد و با توجه به ارزش غذایی بالایی که دارد؛ موردتوجه افراد قرار می‌گیرد. این محصول برای اینکه در تمام مراحل انبار و نگهداری و انتقال به بازار فروش، بتواند کیفیت خود را حفظ کند و همچنین ظاهری مناسب داشته باشد؛ احتیاج به یک بسته‌بندی مناسب دارد. مادر کارتن خرما 3 کیلویی تمبر ممتاز (8 عددی) یکی از نمونه‌های بسیار مناسب است که هم به‌خوبی از محصول مراقبت می‌کند و هم ظاهری مناسب به آن می‌بخشد.

برای بسته‌بندی خرما از نمونه‌های مختلفی استفاده می‌شود. یکی از انواع بسته‌بندی؛ مادر کارتن است. مادر کارتن، جعبه‌ای است که در آن بیش از یک بسته محصول جای می‌گیرد. برای خرید کارتن خرما، اگر قصد دارید تعداد بیش‌تری از محصول را به فروش برسانید؛ مادر کارتن گزینه مناسبی است.

این نمونه بسته‌بندی، علاوه بر اینکه از مقاومت زیادی برای تحمل وزن بسته‌های خرما برخوردار است، حمل بسته‌های کوچک خرما را نیز راحت‌تر می‌کند و تعداد بیش‌تری محصول را در یک فضای مناسب، در خود جای می‌دهد.

با توجه به اینکه هدف از بسته‌بندی خرما، از یک‌سو محافظت از کیفیت ظاهری و همچنین طعم آن است و از سوی دیگر، ارائه بهتر برای جلب‌توجه مشتری است؛ باید در طراحی جعبه خرما به یک سری موارد توجه کافی داشت.

هنگام سفارش جعبه خرما لازم است حتماً وزن محصول را در نظر بگیرید و مقاومت ورق‌های انتخابی برای بسته‌بندی، متناسب با وزن خرما باشد. در غیر این صورت، بسته‌بندی نمی‌تواند موجب محافظت از محصول و همچنین فروش آن شود.

مورد دیگری که لازم است به آن دقت داشت، چاپ کارتن خرما هست که تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و اعتماد او دارد. خرید کارتن با چاپ اختصاصی تا حد زیادی می تواند فروش و سودآوری محصول را تضمین کند؛ چون از این طریق خریدار راحت‌تر می تواند اعتماد و اقدام به خرید کند.

ثبت سفارش بسته‌بندی خرما

مادر کارتن خرما 3 کیلویی تمبر ممتاز (8 عددی)، در کارخانه تولید کارتن خرما یزد باکس در ابعاد استاندار با طول 5/42 سانتی‌متر، عرض 5/28 سانتی‌متر و ارتفاع 5/21 سانتی‌متر با وزن 313 گرم طراحی و تولید می‌شود.

ظرفیت این کارتن، 24 کیلوگرم است و یک بسته‌بندی مناسب و با کیفیت است. از ورق 3 لایه در تولید این بسته‌بندی استفاده‌شده است و چاپ کارتن، از نوع فلکسو است.

شرکت کارتن سازی یزد باکس، فروش عمده کارتن خرما نیز دارد که موجب می‌شود قیمت نهایی جعبه‌ها در تعداد سفارش بالا، کاهش یابد و راحت‌تر بتوانید خرید کنید. جهت دریافت قیمت مادر کارتن خرما و همچنین ثبت سفارش در طرح و ابعاد دلخواه خود، با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار
اینستاگرام پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام